ua
+380 44 502-20-80
+380 95 502-20-80
+380 73 502-20-80
+380 96 502-20-80
химия +380 44 227-96-51
оборудование +380 44 227-05-65
мебель +380 44 227-09-20
Перейти в контакты
 • Написати нам
 • Контакти
 • Про нас
Корзина порожня

ТОВ «НАУКОВО ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРОРГСИНТЕЗ» займається виробництвом і продажом лабораторних меблів, лабораторного та технологічного обладнання, хімічних реактивів і розчинників, витратних матеріалів для лабораторії. В асортименті компанії: термічне сухожарове обладнання різних об’ємів, магнітні і верхньопривідні мішалки, шейкери, лабораторні водяні бані, лабораторні реактори високого тиску для проведення реакцій і синтезу, лабораторні меблі та хімічні реактиви

Основні напрямки роботи підприємства:

Виробництво і продаж лабораторних меблів, технологічного і лабораторного обладнання.

Науково-дослідна діяльність в галузі органічної хімії.

Виробництво

ТОВ «НВП «УКРОРГСИНТЕЗ» працює на ринку лабораторного обладнання з 2001 року.

Вся продукція ТОВ «НВП «УКРОРГСИНТЕЗ» випускається під торговою маркою UOSlab®.

Асортимент лабораторного обладнання UOSlab®: магнітні та верхньопривідні мішалки, шейкери, аквадистилятори, водяні лабораторні бані, лабораторні реактори високого тиску для хімічних реакцій і синтезу.

Одним з найбільш значущих напрямів в компанії є виробництво термічного обладнання: сушильні сухоповітряні шафи з примусовою конвекцією, сушильні вакуумні шафи, термостати та медичні сухожарові стерилізатори. На сьогоднішній день лінійка моделей термічного обладнання включає об’єми від 25 до 8 000 літрів.

Наша компанія є ексклюзивним представником інших підприємств: Macherey-Nagel, IKA-Werke GmbH & Co., DAIHAN Scientific та ін.

В період з 2010 по 2017 рр. за результатами аудиту продукція UOSlab® отримала СЄ сертифікати відповідності на сушильні шафи, вакуумні сушильні шафи і термостати, а також на реактори високого тиску ТМ UOSlab®. Медичні сухожарові стерилізатори мають медичну реєстрацію.

На ринку меблів для лабораторій ТОВ «НВП «УКРОРГСИНТЕЗ» працює з 2006 року.

Підприємство виробляє лабораторні меблі, які відповідають всім гігієнічним і експлуатаційним вимогам, що підтверджено сертифікатом ISO 9001: 2008. А також сертифікатом ISO 13485:2015 «Медичні вироби. Система управління якістю».

Асортимент лабораторних меблів UOSlab® включає: витяжні шафи різних варіантів виконання і призначення, лабораторні столи пристінні, острівні, торцеві, з великою кількістю варіантів поверхонь і внутрішнього наповнення. Столи-мийки, вагові столи, різні варіанти спеціальних сервісних надбудов, шаф для зберігання і лабораторних тумб. Металеві шафи для зберігання реактивів, балонів, сушильного обладнання та всього іншого, що необхідно для функціонування будь-якій лабораторії. Оскільки приміщення лабораторій припускають наявність звичайних робочих місць, які комплектуються стандартною офісними меблями, для комплексного обладнання таких приміщень компанія виробляє офісні меблі під торговою маркою UOSlab®.

На сьогоднішній день площа лабораторій ТОВ «НВП «УКРОРГСИНТЕЗ» складає більше 30 000 м², які сформулювали первинну потребу в створенні власного виробництва меблів і устаткування. За роки існування компанії, в процесі експлуатації, меблі, як і обладнання, модернізувалися і поліпшувалися на підставі побажань співробітників. Основним гарантом якості є те, що кожна модель нашої продукції пройшла багаторічне тестування в реальних лабораторних умовах і тільки після цього була запущена в серійне виробництво.

Ціна і якісні характеристики продукції UOSlab® в повній мірі відповідають всім вимогам лабораторій різного профілю. Продукція UOSlab® це конкурентна українська продукція, яка потрібна як в різних лабораторіях і медико-профілактичних установах, так і на виробничих майданчиках.

Ми обладнали більше ніж 600 лабораторій замовників, наш досвід дозволяє комплексно оснастити лабораторію з урахуванням особливостей і специфіки приміщення, робочого процесу і вимог користувачів.

Продукція UOSlab® впевнено зайняла свою нішу на лабораторному ринку і стала суттєвою альтернативою дорогому імпортному устаткуванню.

Крім виробництва обладнання власної торгової марки UOSlab® ТОВ «НВП «УКРОРГСИНТЕЗ» реалізує наступне лабораторне обладнання світових виробників: центрифуги, лабораторні нагрівальні плитки, термостати, інкубатори, роторні випарники, гомогенізатори, калориметри та багато іншого.

Науково-дослідницька діяльність

ТОВ «НВП «УКРОРГСИНТЕЗ» є провідним світовим постачальником якісних скринінг-бібліотек і білдінг-блоків. Співробітники компанії синтезують нові молекули, які зможуть виявляти біологічно активний потенціал, а значить, бути корисними для лікування різних хвороб. Сучасні лабораторії в яких працюють понад 200 хіміків, оснащені всім необхідним для проведення найбільш складних хімічних синтезів і підготовки масивів великої кількості з'єднань в найкоротші терміни.

В лабораторіях компанії для виготовлення речовини, проводяться різні реакції, серед яких:

 • реакції під тиском, СВЧ реакції, хімія потоку;
 • металлорганічні реакції;
 • синтез хіральних сполук;
 • хімія пептидів;
 • отримання фторовмісних сполук;
 • синтез гетероциклічних речовин.

В лабораторіях на підприємстві для якісного і кількісного аналізу багатокомпонентних систем, контролю виробництва широко застосовується хроматографія. У деяких випадках, для ідентифікації речовин, використовується хроматографія в поєднанні з іншими фізико-хімічними і фізичними методами, наприклад, з мас-спектрометрією, ІК, УФ-спектроскопії та ін. Для розшифровки хроматограм і вибору умов досвіду застосовують ЕОМ.

Для очищення і розділення сумішей використовують адсорбційну хроматографію, яка заснована на різниці здатності накопичення поділюваних речовин адсорбентом; розподільну хроматографію; іонообмінну; ексклюзійну (молекулярно-ситову) хроматографію.

Для ідентифікації сполук використовують 2-ЯМР прилади: Varian Inova Plus 400 МГц і Bruker Avance 500 МГц. Для отримання докладної інформації, можливі наступні додаткові аналізи:

 • визначення води (Карл Фішер тітратори);
 • елементний аналіз (аргентометрія і метод горіння);
 • окислювально - відновне титрування;
 • поляриметрії і хіральної хроматографічної колонки для визначення оптичної чистоти.

Після завершення виготовлення бажаного з'єднання і проведення всіх необхідних досліджень, що підтверджують його будову і чистоту, замовлення упаковується і відправляється замовнику, а проєктний робота докладно описується і публікується в хімічному журналі.

Продаж хімічних реактивів і розчинників, витратні матеріали для лабораторії.

Найбільший асортимент органічних речовин в Україні, більше ніж 83 000 найменувань хімічних реактивів постійно в наявності на складі в Києві. Крім того, ми співпрацюємо з каталогами органічної хімії, такими як Sigma Aldrich, Alfa Aesar, TCI, ABCR, які мають походження з Німеччини і Японії, США, Китаю, Індії.

На підприємстві можливі тонажні постачання хлороформу, диметилформаміду та іншої хімічної продукції не тільки в Україні, а й на ринку СНД.

Замовити хімічні реактиви та розчинники можливо через сайт uoslab.com, також замовлення приймаються телефоном або електронною поштою, менеджер обробляє замовлення, перевіряє наявність і кількість речовини на складі або терміни доставки.

Відділ закупівлі речовин займається моніторингом цін на ринку хімічних речовин і організовує закупівлю необхідних реактивів та розчинників, а також витратних матеріалів на склад.

Всі речовини аналізуються на якість:

 • аналіз ЯМР (уточнення будови молекули);
 • аналіз LCMS (визначення основного з'єднання і виявлення в суміші домішок);
 • кислотно-основний аналіз і/або аргентометричний аналіз речовин;
 • визначення вологості речовини методом Фішера;
 • підтвердження хіральності / ахіральності з'єднання.

Речовини, що пройшли перевірку, зберігаються в спеціальних умовах на складах, в іншому випадку - повертаються постачальнику. Відділ експортної логістики відповідає за упакування і доставку речовин відповідно до стандартів, вимог і безпечних умов для транспортування та зберігання речовин.

Біоаналітична лабораторія, дослідження і розробка лікарських засобів.

ТОВ «НПП «УКРОРГСИНТЕЗ» пропонує спектр послуг власної біоаналітичної лабораторії у сфері розробки та досліджень лікарських засобів на стадії доклінічних і клінічних випробувань для замовників України та країн ближнього зарубіжжя.

Біологічний підрозділ ТОВ «НПП «УКРОРГСИНТЕЗ» було засновано у 2011 році. На даний момент — це підрозділ надає повний спектр послуг на етапі ранніх доклінічних досліджень під час створення нових лікарських препаратів: починаючи від молекулярного скринінгу високої ефективності та закінчуючи дослідженнями in vivo.

Робота біоаналітичної лабораторії відповідає стандартам міжнародної практики контролю якості. Лабораторія має дозвіл від українських регулюючих органів надавати аналітичну підтримку для проведення клінічних випробувань дослідження PK / біоеквівалентності в організмі людини.

Лабораторія атестована державним органом атестації ДП «Укрметртестстандарт» на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного контролю - Сертифікат № ПТ-287/18, виданий 20.08.2018 р., чинний до 19.08.2020 р., що можливість компанії на проведення клінічних фармакокінетичних досліджень, в тому числі досліджень біоеквівалентності.

Спектр послуг біоаналітичної лабораторії включає:

 • розробку та затвердження біоаналітичних методик визначення концентрації діючих речовин та їх метаболітів в різних біологічних матрицях (плазма крові, сеча, тканини та органи);
 • рутинний аналіз зразків по валідованим методикам;
 • визначення фармакокінетичних параметрів і розрахунки статистичних даних;
 • підготовка звітів про результати дослідження відповідно до національних та міжнародних вимог.

Рівень приладового оснащення лабораторії, кваліфікації персоналу та організації досліджень відповідає національним та міжнародним вимогам стандартів якості.

Крім того, спектр додаткових послуг лабораторії включає набір досліджень in vitro в категорії ADMET (всмоктування, розподіл, метаболізм, виділення і токсичність), які застосовуються в сучасній світовій фармацевтичній індустрії для розробки та вдосконалення нових лікарських кандидатів на ранній доклінічній стадії.

До списку запропонованих нами стандартних тестів ADMET входять вимірювання таких параметрів хімічних сполук, як:

 • розчинність у водних середовищах (з використанням нефелометрії, фільтрування або центрифугування і з детекцією УФ або МС-МС);
 • визначення ліпофільності (logD / logP);
 • визначення зв'язування з білками плазми крові тварин і людини;
 • стабільність в плазмі крові, водних або органічних середовищах;
 • метаболічна стабільність (в мікросомах печінки);
 • інгібування цитохромів 450;
 • мембранна проникність (методи PAMPA або Caco-2);
 • цитотоксичність (HepG2 або інші лінії клітин ссавців);

Лабораторія може розробити модифіковані або додаткові біоаналітичні методи аналізу на вимогу замовників.

Біоаналітична лабораторія оснащена сучасним обладнанням світового класу, що забезпечує високопродуктивний аналіз і отримання достовірних даних при роботі з біологічними зразками, включаючи:

 • рідинні хроматографи Shimadzu з потрійними квадрупольними мас-спектрометричними (Sciex) і діод-матричними детекторами;
 • спектрофотометри та планшетні рідери з різними режимами детекції аналітів;
 • автоматизовану систему пробопідготовки при проведенні аналізу біологічних зразків;

Різноманітне вимірювальне і допоміжне обладнання.

Угору