ua
+380 44 502-20-80
+380 95 502-20-80
+380 73 502-20-80
+380 96 502-20-80
химия +380 44 227-96-51
оборудование +380 44 227-05-65
мебель +380 44 227-09-20
Перейти в контакты
  • Написати нам
  • Контакти
  • Про нас
Корзина порожня

Реактори хімічні, вакуумні осушувачі, змішувачі, ємнісне обладнання (ємність для зберігання, дозуючі ємності, збірники)

 

Реактори та ємнісне обладнання UOSlab ® використовується для проведення різних типів хімічних і фізико-хімічних процесів, таких як синтез, змішування, отримання емульсій, суспензій, порошків, розчинення, випаровування, за допомогою терморегулятора та ін.

Лабораторні та промислові рішення для хімічних процесів, які пропонуює UOSlab®, максимально спрощують, автоматизують і здешевлюють технологію виробництва, прискорюють процес завантаження, виходу на режим і вивантаження, забезпечують безпеку, мінімізують контакт субстанції та оператора, підвищують якість продукції.

Ємності лабораторних або промислових реакторів можуть бути виконані з нержавіючої сталі, боросилікатного скла, інших матеріалів або сплавів. 

Реактори з нержавіючої сталі об’ємом від 5 до 500л застосовують як для роботи під тиском, так і для роботи у вакуумі в широкому діапазоні температур. Матеріал такого реактора забезпечує мінімальний вплив на чистоту отримуваного продукту, але при цьому механічна міцність посудини виключає можливість пошкодження, що важливо при роботі зі шкідливими або вибухонебезпечними речовинами. Нержавіюча сталь 316 стійка до більшості хімічних реагентів при тривалій експлуатації навіть при підвищених температурах, що забезпечує довготривалий термін служби.

Скляні реактори об'ємом від 0,5 до 200 л застосовуються для синтезу різних продуктів при атмосферному тиску або під вакуумом. Скляні реакційні ємкості (HWS-Labortechnik, Lenz, Laborglas) з боросилікатного скла мають високу стійкість до багатьох кислот, лугів, органічних сполук при кімнатній температурі, а також можуть бути виготовлені з сорочкою або змійовиком для нагрівання і термостатування. Реактори зі скла зазвичай розміщуються на штативах або рамах.

Реактори оснащуються різними кранами, клапанами, воронками для ручної або автоматичної дозованої подачі реактивів всередину ємності реактора або пробовідбірники для відбору проб відповідно до потреб замовника. Реактори можуть бути оснащені пристроями різного типу. Відкидні і знімні кришки реакторів забезпечують повний доступ для проведення інспекційного контролю і якісного очищення робочої зони реактора або вивантаження продукту. Також вивантаження реакційної суміші з реактора забезпечується донними кранами. Можлива установка донних кранів нульового об’єму.

Ємності хімічних реакторів можуть бути оснащені рідинними або електричними термостатуючими сорочками, що дозволяє проводити процеси в широкому діапазоні температур. Використання зовнішніх термостатів в поєднанні з перемішуючими пристроями дозволяє забезпечити рівномірний розподіл тепла по всьому об'єму реактора, а застосування контролерів дозволяє не тільки нагрівати і охолоджувати, але і автоматично підтримувати температуру та інші параметри процесу на заданому рівні, логувати їх і переносити дані на ПК.

Проектування реакторів UOSlab® за індивідуальним замовленням дозволяє врахувати побажання замовників і передбачити всі можливі технологічні варіанти вирішення виробничих завдань, а також найбільш компактне, зручне і безпечне розміщення системи в просторі. Реакторне обладнання може бути виконано у відповідності стандартам GMP. Скляні і сталеві реактори UOSlab® використовуються на підприємствах хімічної, нафтохімічної, полімерної, фармацевтичної, харчової, косметичної та інших галузях.

Угору