ua
+380 44 502-20-80
+380 95 502-20-80
+380 73 502-20-80
+380 96 502-20-80
химия +380 44 227-96-51
оборудование +380 44 227-05-65
мебель +380 44 227-09-20
Перейти в контакты
 • Написати нам
 • Контакти
 • Про нас
Корзина порожня

ПОЛУМ'ЯНІ ФОТОМЕТРИ SHERWOOD SCIENTIFIC

Найпопулярніша модель серед полум'яних фотометрів Sherwood Scientific — модель 410, яка вперше була розроблена під брендом Corning. Із змінами модель Corning M410 отримала сучасні характеристики і вже більше 30 років модель 410 займає поважне місце серед полум'яних фотометрів як визнаний інструмент для відповідальних вимірювань. Протягом довгого часу ця модель є найкращим та доступним одноканальним низькотемпературним полум'яним фотометром.

Двоканальний фотометр моделі 420, має усі риси 410-го (легкість використання та обслуговування, а також стабільність полум'я) та має автоматичну оптимізацію полум'я, можливість використання внутрішніх стандартів та вбудоване програмне забезпечення для збільшення продуктивності та точності.

Модель 425 має додатковий детектор та фільтр для визначення кальцію. Модель 360 це найновіша пропозиція, яка пропонує комбінацію рішень моделей 410, 420 та 425 з вимогами сучасного ринку.


ОДНОКАНАЛЬНІ ПОЛУМ'ЯНІ ФОТОМЕТРИ

Модель 360
Модель 360 має таку ж конструкцію камери змішування та пальника, які забезпечують відому стабільність моделі 410 — міцна основа, до якої ми додали технологію автоматичної оптимізації полум'я моделі 420. Ключовою особливістю також збережено легкість технічного обслуговування і п’ять фільтрів для натрію, калію, літію, кальцію та барію, які поставляються як стандарт. Цей одноканальний фотометр має доступну ціну та забезпечує одночасне визначення одного елемента. Модель 360 доступна в трьох варіантах: 360 NatGas для використання з природнім газом низького тиску, 360I для використання з пропаном/бутаном/зрідженим газом та 360C з лінеаризованим відгуком сигналу натрію для використання з пропаном/ бутаном/зрідженим газом.


Модель 410
Модель 410 пропонує надійну конструкцію, визначні показники та надійність, та включає в лінійку версії 410 Classic, 410 Industrial та 410C; останні дві з яких мають цифровий інтерфейс в стандартній комплектації. Доступні фільтри для визначення Na, K, Li, Ca, Ba, Rb, Sr та Cs.

Модель 410 CLASSIC ТА 410 INDUSTRIAL
Полум'яна фотометрія це найкращий метод вимірювання Na, K та Ca в усіх типах зразків: корисні копалини, нафта, паперова галузь, фармацевтична продукція, аналіз ґрунтів, продукти харчування та напої, хімічне виробництво та добрива. Як 410 Classic так і 410 Industrial мають фільтри для Na, K та Ca та постачаються з стандартними розчинами (6 x 100 мл) 1000 ppm кожного аналіта. 410 Industrial має цифровий інтер- фейс для підключення принтера або ПК та можливість лінеалізувати відгук натрію (до 40 ppm) та полегшити використання одноточкового калібрування.

Модель 410 C
Полум'яна фотометрія є найбільш чутливим і надійним методом визначення Na, K і Li для біохімічних зразків. Модель 410C постачається з фільтрами для Na, K та Li, а також відповідним (ммоль/л) багатоелементним калібрувальним розчином (1 x 100 мл). Прилад 410C також оснащено лінеаризатором, який забезпечує безпосереднє лінійне калібрування у клінічно значимих концентраціях натрію, калію та літію з відповідним розведенням. Дилютер 805 Diluter забезпечує номінальне розведення зразків 1:200 та 1:50. Він був розроблений для полум'яного фотометра для постійного розведення калібратора та зразків. Моделі 410 Industrial та 410C можуть використовуватись з програмним забезпеченням 410 BlueNotes™ та автосамплером 860 Autosampler.


ДВОКАНАЛЬНІ ПОЛУМ'ЯНІ ФОТОМЕТРИ

MODEL 420 та MODEL 425 Розроблений на базі одноканального фотометра 410 з метою покращення продуктивності та аналітичних характеристик при вимірюванні натрію та калію. Найбільшим вдосконаленням є двоканальна робота, яка дозволяє одночасне калібрування, вимірювання та відображення вмісту натрію та калію. Модель 420 зберігає багато переваг моделі 410 (легкість використання та обслуговування, стабільне полум'я) але водночас пропонує автоматичну оптимізацію полум'я, використання внутрішнього стандарту та вбудоване програмне забезпечення для забезпечення найвищої продуктивності та точності. Значно скорочений час налаштовування та калібрування фотометра; це досягається завдяки автопідпалу та оптимізації полум'я. Аналітичні характеристики покращені завдяки використанню літієвого внутрішнього стандарту, який компенсує флуктуації полум'я та похибки розведення. Функцію внутрішнього стандарту (Reference Mode) можна вимкнути за потреби. Показання на обох каналах лінійні у всьому робочому діапазоні моделі 420. В програмне забезпечення моделі 420 включено функції моніторингу та контролю, таким чином вимірювання відбувається тільки після встановлення нуля та калібрування.
Модель 420 може працювати в безперервному (Continious) режимі або режимі визначення максимального відгуку (Peak). В режимі Continious прилад відображує поточне значення для кожного каналу, поточне значення можна надрукувати в будь-який момент. В режимі Peak прилад автоматично визначає стабільні показники для передачі на принтер або комп'ютер та на екрані відображуються стабільні показники для зразка. Модель 425 розширює можливості моделі 420 наявністю ще одного детектора та фільтра для визначення кальцію. Вона також пропонує блок “301 mode” , який дозволяє підключати фотометр до проточних систем. Обидві моделі 420 та 425 мають роз'єм RS232 для підключення принтера або комп'ютера та сумісні з автосамплером 860 Autosampler для автоматичного аналізування. Обидві моделі можна використовувати з 805 проточним дилютером, разом з 860 Autosampler або без нього. Обидва двоканальні фотометри постачаються з програмним забезпеченням 420 BlueNotes та компресором. Для оптимальної продуктивності ці прилади можуть працювати лише з пропаном, бутаном або зрідженим газом. Модель 420 доступна в двох варіантах: 420 Industrial та 420C; 425 постачається тільки в варіанті Industrial.

ВИМІРЮВАННЯ КАЛЬЦІЮ
Модель 425 має додатковий канал вимірювання кальцію. Необхідно зазначити, що полум'я пропан/повітря недостатньо для руйнування зв’язків у фосфаті кальцію, які можуть бути у клінічних зразках. Для таких зразків необхідна попередня пробопідготовка. Sherwood пропонує методику пробопідготовки www.sherwood-scientific.com/apps/f003m.html. З іншими зразками може застосовуватись методика хелатування з ЕДТА або інші методики. Складними розчинами також є інфузійні розчини з низьким вмістом кальцію з одночасним високим вмістом натрію. Для таких розчинів також застосовуються спеціальні методики пробопідготовки — просимо звертатись для отримання подальшої інформації.


АКСЕСУАРИ

410 BLUENOTES SOFTWARE
ВСЕ ВИДИМО НА ОДНІЙ ОПЕРАЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ
Програмне забезпечення 410 BlueNotes™ дозволяє:

 • Використовувати реальні назви та номери зразків у звіті
 • Виконувати багатоточкові калібрування з нелінійною залежністю
 • Автоматично коригувати дрейф базового сигналу
 • Зберігати методи
 • Зберігати калібрувальні дані та архівувати результати
 • Створювати та друкувати професійні звіти
 • Використовувати функцію автоматичного вибору піку для оцінки стабільності вимірювання
 • Автоматизувати вимірювання з автосамплером 860 Autosampler

410 BlueNotes — це пакет, призначений не лише для збору, зберігання, обробки даних та створення звітів; він також може підвищити продуктивність та точність, а також розширити можливості полум'яного фотометра моделі 410.

Послідовний принтер:
Для простого друкування результатів з відміткою дати та часу є послідовний принтер, який може підключатися через RS232 до цифрового інтерфейсу будь-якої моделі 410 або до порту RS232 на задній панелі двоканальних моделей 420 або 425.БАГАТОКАНАЛЬНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ BLUENOTES SOFTWARE
Цей пакет дозволяє одночасно збирати і переглядати сигнали з усіх чотирьох (M425) або трьох (420) детекторів. Можливий вибір літію або калію в якості внутрішнього стандарту. На додаток до одноточкового калібрування приладу, програмне забезпечення 420 BlueNotes дозволяє здійснити багатоточкове калібрування, що дозволяє працювати поза лінійним діапазоном відгуку приладу. Реалізовано автоматичне створення звітів.МОДЕЛЬ 805 CONTINUOUS ПРОТОЧНИЙ ДИЛЮТЕР

 • Подвійний ротор для відтворюваних співвідношень
 • Перистальтичний насос для високоточних вимірювань
 • Всмоктування зразка з будь-якої ємності
 • Видалення згустків фібрину
 • Відмінна загальна продуктивність системи
Дилютер моделі 805 Diluter може працювати з усіма полум'яними фотометрами Sherwood. Він оснащений двома синхронізованими насосами —для зразка і для розчину розведення, які забезпечують відтворювані співвідношення розведення. Версія з коефіцієнтом розведення 200:1 застосовується для розчинів Na та K в клінічних зразках, також доступне розведення 50:1 для клінічного літію. При використанні з полум'яними фотометрами моделей 420 або 425, дилютер автоматично додає літій в оптимальній концентрації для підвищення точності вимірювання.


МОДЕЛЬ 860 АВТОСАМПЛЕР

 • Місткість 40 зразків
 • Окреме розміщення холостого та калібрувального розчину
 • Створений для роботи з полум'яними фотометрами 420 та 425
 • Працює з (або без) дилютером Sherwood моделі 805
 • Працює з полум'яним фотометром 410 (з 410 BlueNotes™ Software)
Полум'яні фотометри моделей 420 та 425 розроблено для двосторонньої взаємодії з автосамплером моделі 860; керування здійснюється через полум'яний фотометр. Для роботи автосамплера M860 з фотометром моделі 410 (з цифровим інтерфейсом) необхідне програмне забезпечення 410 BlueNotes™ .
МОДЕЛЬ 851 ТА 855 КОМПРЕСОРИ
Критичний компонент для правильної роботи. Для роботи з полум'яними фотометрами Sherwood доступні два повітряні компресори — модель 851 та модель 855 (зображена). Модель 855 має пастку з водяним охолодженням для роботи у вологій атмосфері. Обидва компресори забезпечують подачу підготовленого чистого, сухого повітря, що життєво важливо для досягнення стабільних показників полум'я та безперервного вимірювання показників.РЕГУЛЯТОРИ ПАЛИВНОГО ГАЗУ
Газові редуктори-регулятори для підключення до газових балонів. Двоканальні полум'яні фотометри потребують подачу газу під тиском вище 1 бар і призначені лише для використання з пропаном, бутаном або зрідженим газом. M410 можна використовувати з природним газом при встановленні відповідного адаптера. Модель M360 Nat Gas працює з природним газом без додаткових опцій.


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ

АРТИКУЛ ОПИС СУМІСНА МОДЕЛЬ
ПРИЛАДИ
36000009 M360 5-ЕЛЕМЕНТНИЙ ПОЛУМ'ЯНИЙ ФОТОМЕТР - ПРОПАН/БУТАН M360
36000109 M360 5-ЕЛЕМЕНТНИЙ ПОЛУМ'ЯНИЙ ФОТОМЕТР - ПРИРОДНИЙ ГАЗ M360
36000209 M360 C ПОЛУМ'ЯНИЙ ФОТОМЕТР - ПРОПАН/БУТАН M360
47541200 M410 CLASSIC M410
47541201 M410 INDUSTRIAL M410
47541301 M410 C M410
47542000 M420C 2-КАНАЛЬНИЙ ПОЛУМ'ЯНИЙ ФОТОМЕТР M420
47542100 M420 2-КАНАЛЬНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ПОЛУМ'ЯНИЙ ФОТОМЕТР M425 M420
47542500 4-ЕЛЕМЕНТНИЙ ПОЛУМ'ЯНИЙ ФОТОМЕТР M425
410 ВДОСКОНАЛЕННЯ/АВТОМАТИЗАЦІЯ
ПРИМІТКА: при замовленні цих позицій просимо зазначати серійний номер приладу.
41086001 ЦИФРОВИЙ ІНТЕРФЕЙС / ЛІНЕАРИЗАТОР
41086002 ВДОСКОНАЛЕННЯ BlueNotes ДЛЯ M410
(Цифровий інтерфейс 41086001 + 410 BlueNotes програмне забезпечення 41066000) M410 CLASSIC та
УСІ старі моделі M410 
*див.примітку*
41086003 КОМПЛЕКТ ВДОСКОНАЛЕННЯ/АВТОМАТИЗАЦІЇ BlueNotes 
(Автосамплер 860 86000009 + BlueNotes 41086002)
41066000 ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ M410 BlueNotes
41086004 BlueNotes КОМПЛЕКТ АВТОМАТИЗАЦІЇ
 (860 Autosampler 86000009 + 410 BlueNotes software 41066000) M410 INDUSTRIAL
+ CLINICAL
АКСЕСУАРИ ТА РОЗЧИНИ
86000009 M860 АВТОСАМПЛЕР - 40 МІСЦЬ УСІ
47541100 M805 ДИЛЮТЕР, БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПОТІК УСІ
85101000 ПОВІТРЯНИЙ КОМПРЕСОР M851/115V, В ТРАНСПОРТНІЙ УПАКОВЦІ УСІ
85101001 ПОВІТРЯНИЙ КОМПРЕСОР M851/230V, В ТРАНСПОРТНІЙ УПАКОВЦІ УСІ
108234 РЕГУЛЯТОР, ПРОПАН УСІ
108439 РЕГУЛЯТОР, БУТАН УСІ
108732 РЕГУЛЯТОР, CAMPING GAZ УСІ
47708400 РЕГУЛЯТОР, ДЛЯ ОДНОРАЗОВИХ ПРОПАНОВИХ БАЛОНІВ УСІ
40020001 ОБМЕЖУВАЧ, БУТАН/ПРОПАН M410
41019002 РЕГУЛЯТОР, ПРИРОДНИЙ ГАЗ, ФІЛЬТР M410
108233 РЕГУЛЯТОР, ПРОПАН, ФРАНЦУЗСЬКИЙ УСІ
156100 РОЗЧИН, 140Na/5K/1.5Li 1X100ML M360/410/M420C
156124 РОЗЧИН 1000PPM BARIUM STD 100ML M360
156620 РОЗЧИН 1000PPM SODIUM STD 6X100ML M360/410/M420
156621 РОЗЧИН 1000PPM POTASSIUM STD 6X100ML M360/410/M420
156622 РОЗЧИН 1000PPM LITHIUM STD 6X100ML M360/410/M420
156623 РОЗЧИН 1000PPM CALCIUM STD 6X100ML M360/410/M425

ЕКСПЛУАТАЦІЯ ІНСТАЛЯЦІЯ

Примітка: не встановлюйте полум'яний фотометр під навісними шафами. Над димоходом має бути не менше 1 метра чистого простору. Для оптимальної продуктивності установка повинна відповідати наступним умовам:

 • Навколишнє середовище повинно бути чистим і без пилу
 • Прилад повинен бути розміщений на міцній рівній робочій поверхні, без вібрації. Потрібно приблизно 500 мм х 500 мм місця, що включає необхідний простір попереду та зазор ззаду для трубопроводів з паливом та повітрям з доступом до вимикача електромережі.
 • Уникайте місць з прямими сонячними променями або протягами
 • Для досягнення експлуатаційних характеристик температура навколишнього середовища повинна бути в межах від +10 ° С до + 35 ° С, максимальна відносна вологість не повинна перевищувати 85%, без утворення конденсату.

ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ

Змінний струм з напругою від 90 В до 240 В ±10%, частота 50 Гц або 60 Гц


ПОВІТРЯ

Усі полум'яні фотометри потребують чисте (без мастила) сухе повітря з подачею продуктивністю до 6 літрів на хвилину без пульсацій при мінімальному тиску 1 бар. Про компресор Sherwood дивіться на сторінці аксесуарів у цій брошурі або на нашому веб-сайті.


ПАЛИВО

Полум'яні фотометри потребують подачу пропану, бутану або суміші пропан/бутан, з тиском 2,1 кг/см2, витрата не менше 0,4 літра на хвилину. (Примітка: пропан дає найкращі результати для Са). Редуктори, які відповідають балонам, доступні як додаткові аксесуари від Sherwood Scientific. Якщо природний газ буде використовуватися з M410, замовте та встановіть комплект регулятора природного газу.


ЄМНІСТЬ ДЛЯ ЗЛИВІВ

Ємність для зливів, розміщена праворуч від приладу, потребуватиме мінімальну довжину шлангів. Не використовуйте ємність для зливів з високими бортами, оскільки це призводить до підйому дренажної трубки над дренажним отвором і погано впливає на продуктивність.


ЕКСПЛУАТАЦІЯ

При визначенні кальцію необхідно пам'ятати про можливу наявність істотної перешкоди від натрію. Для отримання детальних технічних характеристик просимо звертатись: info@sherwood-scientific.com ОСОБЛИВОСТІ · Простота використання з великою, доступною робочою зоною для зразків · Газконтроль/оптимізація полум'я · Простота технічного обслуговування за принципом «відсутності інструментів»; змішувальна камера, шток пальника та пальник · Фільтри елементів легко доступні для очищення та / або заміни ОСОБЛИВОСТІ БЕЗПЕКИ Полум'яні фотометри Sherwood Scientific пропонують: · Оптичний датчик «полум’я» та датчики тиску повітря для миттєвого перекриття подачі газу · “Холодний” димохід · Повна відповідність CE

Угору