30 жовтня 2017

Компанія ТОВ "НВП" УКРОРГСИНТЕЗ "взяла участь в Десятій Міжнародній виставці LABComplEX 2017. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, яка проходила 17-19 жовтня у Виставковому Центрі« КиївЕкспоПлаза »вул. Салютна, 2Б, Київ, Україна.

Це профільна виставка на якій збираються всі учасники ринку лабораторних меблів, лабораторного обладнання, постачальників і виробників хімічних реактивів і розчинників.

На стендах "НВП" УКРОРГСИНТЕЗ "була представлена продукція власного виробництва:

  • Сушильне устаткування - новинкою в цій товарній категорії був сушильну шафу СП-1200.
  • Магнітні мішалки. Компанія представила нову модель магнітної мішалки в алюмінієвому корпусі, більш високого класу захисту.
  • Навісні мішалки. Новинкою цієї товарної категорії була нова модель верхньопривідної мішалки з новим ергономічним дизайном і посиленим приводом, який відрізняється більшою надійністю і дозволяє більш продуктивно перемішувати речовини. Також новий ергономічний дизайн.
  • Витяжні шафи з контролером потоку повітря і багато іншого.

На стенді компанії, крім торгової марки UOSlab®, вже традиційно, була представлена продукція одного з провідних світових виробників лабораторного обладнання IKA.

Так, як компанія ТОВ «НВП« УКРОРГСИНТЕЗ» є партнером німецької компанії MACHEREY-NAGEL, на стенді була представлена продукція одного з провідних світових виробників індикаторного паперу, експрес-тестів, шприц фільтрів і інших витратних матеріалів для лабораторії.

Команда UOSlab® вкотре підтвердили свій високий професіоналізм і компетентність в організації роботи стенду і в роботі з клієнтами, що відзначено високою нагородою за «Кращий стенд 2017», грамотами та нагородами від партнерів і дилерів. Так само було отримано багато подяк і позитивних відгуків від споживачів продукції ТМ UOSlab.

ТОВ «НВП« УКРОРГСИНТЕЗ» дякує організаторам, своїх партнерів і дилерів, клієнтів і всіх учасників і відвідувачів за прекрасно організований захід, висловлює глибоку повагу і сподівається на подальшу взаємовигідну і довгострокову співпрацю.