30 серпня 2018 року на базі держпідприємства «Тетерівський лісгосп» (Київська область) відбудеться XIX Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу, в рамках якого пройде Х Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора - 2018». Організатором виступає Держлісагентство і Союз лісників України.

Цього року в змаганнях візьмуть участь 27 команд (понад 30 учасників, в тому числі - юніори). А за звання кращого оператора гідроманіпулятора паралельно будуть боротися 12 осіб.

Вальники продемонструють свою майстерність у п'яти конкурсних змаганнях: заміні пильного ланцюга бензопили, точному і комбінованому різі колод, обрізку гілок і ваління дерев.

Так само, як і в минулому році, ТОВ «НВП «УКРОРГСИНТЕЗ» виступить спонсором даного заходу і представить лінійку обладнання для лісового насінництва. Це спеціальний комплекс установок, завдяки яким підприємства, які займаються лісовідновленням, можуть домогтися схожості насіння на рівні 98%.

За минулий рік нашим підприємством було обладнано 7 лісових господарств даним видом обладнання по всій території України.

Місце проведення: 56-й квартал Тетерівського лісництва ДП «Тетерівський лісгосп» (75-й км автодороги Київ-Ковель).

Початок змагань: 30 серпня о 08:30