Компанія «УКРОРГСИНТЕЗ», слідуючи концепції безперервних поліпшень, представила на ринку лабораторного обладнання модернізовану серію сушильних шаф з електронним контролером нового покоління. У новій серії реалізована система «Turn & push», яка дозволяє здійснити вибір і налаштування режимів роботи шафи тільки однією рукою.

Нова серія шаф СП-С зберегла всі позитивні характеристики класичної моделі, а новий контролер дозволив значно спростити процес роботи з шафою. Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс користувача, а також яскрава візуальна індикація поточної температури і часу, що залишився виконання процесу дозволяють зосередитися на роботі, не відволікаючись на допоміжні операції. Оператор в будь-який момент часу може проінспектувати процес без відкриття шафи, а зручна система індикації робить процес наочним. Зручна функція таймера вимикає нагрів в камері після закінчення зазначеного часу. Звукова сигналізація сповістить користувача про закінчення процесу, а інтелектуальна система захисту від перегріву відключить шафа в разі перевищення заданої температури.

Модернізована серія сушильних шаф з примусовою конвекцією представлена ​​трьома моделями: СП-30С (28 л), СП-50С (56л), СП-100С (102 л).