В рамках аудиту, Технічна служба по нагляду (Technikos priežiūros tarnyba), як акредитований орган оцінки відповідності підтвердила, що реактори високого тиску ТМ UOSlab®, виробництва ТОВ «Ріва-Сталь», як обладнання, що працює під тиском, відповідають модулю B Директиви 2014 / 68 / EU.

Обладнання, що працює під високим тиском, може представляти підвищену небезпеку. З цієї причини в ЄС прийнята директива 2014/68 / EU Європейського парламенту і Європейської ради від 15 травня 2014 року про вимоги до обладнання, що працює під тиском (Pressure Equipment Directive PED).

Мета даної директиви - гарантувати, що обладнання, яке працює під тиском і знаходяться в обігу на території ЄС, відповідають стандартам, а також розроблено та виготовлено таким чином, що гарантують безпеку і захист життя і здоров'я людей, тварин, майна, і навколишнього середовища.

Дослідження "СЕ" типового зразка Module B EC-type examination - дана процедура сертифікації - обов'язкова сертифікація з отриманням EC-type examination certificate - ЄС сертифікат типового дослідження і правом нанесення знака СЕ (РЄ маркування) виробником під наглядом європейського уповноваженого (акредитованого) органу по сертифікації.

Довідка:

Маркування CE (абревіатура фр. Conformité Européenne - європейське відповідність) - особливий знак, який наносять на виріб, і який засвідчує, що виріб відповідає основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського Союзу, а також те, що продукт пройшов процедуру оцінки відповідності директивам. Це означає, що маркування CE вказує на те, що виріб не є шкідливим (небезпечним) для здоров'я його споживачів, а також без шкоди для навколишнього середовища.

Компанія ТОВ «НВП« УКРОРГСИНТЕЗ »є ексклюзивним експортером і представником з продажу лабораторного обладнання виробництва ТОВ« Ріва-Сталь ».