Науково-виробниче підприємство «УКРОРГСИНТЕЗ» у співпраці з Науково-виробничим хіміко-біологічним центром Київського національного університету ім. Тараса Шевченка створили «Відкритий інноваційний практикум з хімії» для студентів 1-2 курсу ВНЗ м. Києва.

На базі підприємства створено дві навчально-практичних лабораторії відповідно до міжнародних стандартів, в яких дотримані умови реальних лабораторій європейського зразка. У цих умовах студенти вчаться самостійно проводити всі етапи органічного синтезу.

Навчальні лабораторії на 20 робочих місць обладнані лабораторними меблями торгової марки UOSlab®: витяжні шафи, шафи для зберігання, острівні і пристінні лабораторні столи, вагові столи та столи мийки.

Важливим фактором рівня підготовки молодого персоналу для лабораторій синтезу є навички роботи на сучасному лабораторному обладнанні: починаючи від загальнолабораторного обладнання (магнітних і верхньопривідних мішалок, шейкерів, сушильних вакуумних шаф, термостатів UOSlab®), а також складної техніки одного з провідних світових виробників лабораторного обладнання - IKA.

Відбір студентів для навчання та практикуму проходив за рівнем знань хімії, а так само проходження курсу охорони праці. Таким чином, студенти отримують практичні навички роботи в реальних лабораторіях науково-виробничого підприємства. На сьогоднішній день, вже 60 студентів пройшли конкурсний відбір і навчаються за спеціальною програмою підготовки в групах по 20 осіб. За кожною групою студентів-практикантів закріплені 3-4 хіміка-інструктора, які контролюють дотримання всіх правил синтезу і техніки безпеки при роботі з лабораторним обладнанням під час експерименту.

«Відкритий інноваційний практикум з хімії» це проект, спрямований на підтримку престижності професії хіміка, а також допомагає студентам отримати практичний досвід в процесі навчання. Після навчання у студента є можливість продовжити працювати на підприємстві, а компанія отримує перспективні і талановиті кадри.