ua
+380 44 502-20-80
+380 95 502-20-80
+380 73 502-20-80
+380 96 502-20-80
химия +380 44 227-96-51
оборудование +380 44 227-05-65
мебель +380 44 227-09-20
Перейти в контакты
  • Написати нам
  • Контакти
  • Про нас
Корзина порожня

Виробництво лабораторних меблів організовано в 2004 році. За цей час, меблями під торговою маркою UOSlab® укомплектовано кілька тисяч лабораторій різного профілю. Наш асортимент включає витяжні шафи, сушильні шафи, лабораторні столи, шафи для зберігання реактивів, шафи для обладнання, шафи металеві для одягу, вакуумний шафа, сейфи для реактивів і інші лабораторні та корпусні меблі. Основний принцип нашої роботи - виробництво високоякісної, доступної споживачеві лабораторних меблів і спеціального лабораторного обладнання.

Одним з найбільш важливих факторів при обладнанні лабораторії є правильний підбір і розстановка меблів. Якісні меблі не тільки приносить естетичне задоволення, а й дозволяє зберегти здоров'я працівників лабораторії, зменшити їх стомлюваність протягом робочого дня і як наслідок збільшити продуктивність праці.

Ми пропонуємо модельний ряд, який повністю задовольняє потреби дослідних, виробничих, навчальних, спеціалізованих лабораторій, а також медичних установ.

Для захисту меблів від агресивних впливів реактивів і зовнішнього середовища використовується порошкова епоксидна або спеціальна хімічно стійка фарба. Для процесів, пов'язаних з роботами в умовах особливо агресивного середовища, ми виготовляємо спеціальну лабораторну меблі з нержавіючої сталі або використовуємо особливу хімічно стійке покриття для витяжних шаф та інших видів меблів.

Замовити лабораторні меблі UOSlab® можна як по каталогу, так і за індивідуальним замовленням, в тій комплектації, яка потрібна на конкретного відділу або напрямку досліджень. Виробничий комплекс лабораторних меблів, розташований в м.Києві, що забезпечує зручну доступність і можливість доставки в будь-яке зазначене місце. Повний цикл виробництва лабораторних меблів, дозволяє дотримуватися якість на кожному етапі.

При роботі з замовником ми керуємося наступними принципами:

  • Візуалізація пропонованих рішень (3D графіка, ескіз).
  • Дотримання всіх узгоджених термінів виробництва, достакой і збірки.
  • Виготовлення як стандартних меблів, так і меблів, спроектованої відповідно до вимог клієнта, з урахуванням розташування комунікацій в лабораторії.
  • Широкий вибір колірних рішень і конструкційних матеріалів.
  • Гнучкі умови оплати.
  • Гарантія якості.

Лабораторні меблі UOSlab® - ретельно продумана під потреби персоналу і забезпечує зручні робочі місця.

Має ергономічний дизайн, всі елементи меблів практичні, і зручні у використанні.

3D візуалізація дозволить побачити Вашу лабораторію і ретельно продумати всі можливі варіанти планування.

Угору